تحویل کالای خریداری شده:
در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند مراسم های خاص و وضعیت اضطراری و همچنین در ماه اسفند و فروردین، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.
 
 این شرکت با  شرایط ارسال سریع‌ و پرداخت در محل، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است. در حال حاضر طرح تحویل فوری در شهرهای تهران، کرج، شهریار، رودهن و بومهن فعال شده است.
شرکت در روزهای تعطیل سال که شامل جمعه ها و تعطیلات رسمی مندرج در تقویم رسمی کشورمی باشد ،هیچ‌گونه پاسخگویی، سرویس‌دهی و خدماتی نخواهد داشت.
 " سفارش‌ها  در شهر تهران، کرج، شهریار، رودهن و بومهن مطابق بازه زمانی که مشتریان هنگام ثبت سفارش انتخاب می‌کنند، تحویل داده خواهد شد. همچنین امکان تحویل سفارش در همه روزهای هفته وجود دارد و سفارش‌‌‌‌های به صورت پس‌کرایه (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل کالا) ارسال می‌شوند.
این سفارشات با زمان تقریبی بین یک هفته تا یک ماه تحویل خواهد شد .
سفارش‌ها مطابق بازه زمانی که از طرف تجهیزات آشپزخانه تهران با مشتریان هماهنگ خواهد شد، تحویل داده می‌شود که بسته به زمان ثبت سفارش، متغیر خواهد بود.
 - اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر  مانند کارت ملی همراه داشته باشد.
- لازم است تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.
- برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود پس از تکمیل پرداخت و تحویل کالا، سلامت فیزیکی و ظاهری  کالاهای دریافتی در حضور همکاران تحویل سفارش چک شود یا اینکه به محض مشاهده آسیب فیزیکی کالا، در اولین فرصت از طریق تلفن02143649111-02143649222ویاارسال ایمیل از طریق صفحه "تماس با ما" این موارد به خدمات پس از فروش تجهیزات آشپزخانه تهران  اطلاع داده شود.
- باز کردن جعبه و بسته بندی و نصب کالاهایی که باید توسط نصاب شرکت مربوط راه اندازی شوند (مانند دیگهای پخت، یخچالها و.... ) تنها باید توسط نصاب مجاز انجام شود. برای این منظور همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت. در غیر  این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت.
- تمامی سفارش‌ها که از طریق باربری ارسال می‌شوند لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شوند.
- تحویل سفارش در اماکن عمومی امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.
در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:
 http://itemtracking.post.ir
  شرایط ارسال لوازم سنگین یا حجیم :
 - کلیه تجهیزات هر شهرستان ها، به صورت پس‌کرایه (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل کالا) ارسال خواهد شد.
لازم به ذکر است که تجهیزات شرکت ، در تهران و حومه (اسلام شهر، قرچک، ورامین، رباط کریم، شهر قدس، شهریار، ملارد، نسیم شهر، پاکدشت، اندیشه، باقر شهر، چهاردانگه، پیشوا، پردیس، کهریزک، فشم و شهر جدید پرند) و بیشتر مناطق استان البرز (به غیر از هشتگرد، کردان، نظرآباد و برغان) توسط تیم توزیع تجهیزات آشپزخانه تهران ارسال و هزینه حمل آن در محل حساب خواهد شد.
- دریافت هرگونه مبلغ اضافی(بجز قیمت کالا و هزینه حمل) هنگام تحویل کالا تخلف محسوب می‌شود. در صورت مشاهده چنین مواردی لطفاً مراتب را جهت پیگیری از طریق ایمیل ...  به تجهیزات آشپزخانه تهران اطلاع دهید.
- باربری یا ماموران ارسال تجهیزات آشپزخانه تهران تنها مسوول تحویل سفارش هستند و باز کردن جعبه و نصب کالاهایی که باید توسط نصاب راه اندازی شوند تنها باید توسط نصاب مجاز انجام شود. برای این منظور لازم است خریدار با این شرکت تماس بگیرد. در غیر  این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت.
- حمل و نقل و خالی کردن بار از ماشین بر عهده خریدار بوده و امکانات لازم برای تخلیه بار توسط خریدار صورت می پذیرد.
 
 باربری برای تجیزات بزرگ و سنگین و سایر دستگاه‌های حجیم است و کالا به‌صورت پس‌کرایه (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل مرسوله) ارسال خواهد شد.
 لطفا به موارد زیر دقت داشته باشید:
 - باربری تنها مسوول تحویل سفارش است و باز کردن جعبه و نصب کالاهایی که باید توسط نصاب شرکت مربوط راه اندازی شوند  تنها باید توسط نصاب مجاز انجام شود. برای این منظور لازم است خریدار با این شرکت تماس بگیرد. در غیر  این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت.
- روش باربری تنها ویژه کالاهای بزرگ است و در صورت انتخاب برای سایر کالاها، روش ارسال تغییر پیدا خواهد کرد.