گونی های آرد، برنج، حیوبات و یا بسیاری از مواد اولیه یا بسته بندی که به دلیل داشتن حجم و وزن بالا امکان قرار گیری بر روی قفسه انبار را ندارند نمی توانیم بر روی زمین به صورت مستقیم قرار دهیم. ایجاد ارتفاع از کف زمین برای جلوگیری از نفوذ رطوبت و امکان نظافت بهتر از طریق پالت نگهداری مواد یا سکوی نگهداری مواد امکان پذیر است. سکوی نگهداری برنج، سکوی استیل، سکوی نگهداری برنج رویه چوبی، پالت فلزی و یا پالت پلاستیکی لز جمله کلماتی هستند که می توانند به ما در نگهداری بهتر مواد اولیه مورد نیازمان کمک نمایند.

سکوی نگهداری

تحویل تا 10 روز کاری

سکوی نگهداری برنج 140

کد محصول : ST13
18,000,000ریال

مشخصات فنی سکوی نگهداری برنج 140 :1- سکوی نگهداری برنج 140 (Bench for Collecting Rice Bags) تولید شده در شرکت آشپزخانه تهران مورد استفاده در انبار رستوران ها و آشپزخانه های صنعتی می باشد2- شاسی سکوی نگهداری برنج از پروفیل آهنی با رنگ نهایی کوره ای می باشد 3- سطح نگهدارنده سکوی برنج از چوبهای صنعتی مقاوم و به صورت مشبک که کاملاً بهداشتی می..

تحویل تا 10 روز کاری

سکوی نگهداری برنج 100

کد محصول : ST12
11,500,000ریال

مشخصات فنی سکوی نگهداری برنج 100:1- سکوی نگهداری برنج 100 (Bench for Collecting Rice Bags) تولید شده در شرکت آشپزخانه تهران مورد استفاده در انبار رستوران ها و آشپزخانه های صنعتی می باشد2- شاسی سکوی نگهداری برنج از پروفیل آهنی با رنگ نهایی کوره ای می باشد 3- سطح نگهدارنده سکوی برنج از چوبهای صنعتی مقاوم و به صورت مشبک که کاملاً بهداشتی می باشد&..

ناموجود

پالت پلاستیکی نگهداری مواد

کد محصول : ST14
0ریال

مشخصات فنی:1-پالت پلاستیکی نگهداری مواد (Bench for Collecting Rice Bags) تولید شده در شرکت آشپزخانه تهران مورد استفاده در مصارف حمل و نقل مواد و نگهداری کالا در انبار و سردخانه رستوران و یا سردخانه رستوران می باشد2- قابلیت جابجایی بوسیله لیفتراک و جک پالت های دستی را دارا می باشد3- وزن هر عدد حدود 18 کیلوگرم می باشد4- ساخته شده از مواد HDPE در رنگه..

نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)