تجهیزات سالن غذاخوری و رستوران ها و تجهیزات سرو به دلیل اینکه در جلوی دید مشتریان قرار دارد می بایست از بهترین، با کیفیت ترین و زیباترین تجهیزات یک رستوران باشد. هماهنگی و همخوانی با طراحی داخلی یک رستوران از اصول فراموش نشدنی تجهیزات سالن غذا خوری می باشد. صندلی رستورانی، ظروف پذیرایی، کانتر غذا و حتی یخچال نوشیدنی یک رستوران باید با یکدیگر همخوانی داشته و به اصلاح به طراحی داخلی ما بخورد. کانتر سلف سرویس، کانتر سرد، کانتر بن ماری، کانتر قاشق و چنگال، کانتر سماور و ... در این دسته بندی قرار می گیرند. شوتینگ زباله و دفع و تفکیک زباله کارهای جدیدی هست که می تواند رستورانتان را متمایز نمیاید.

تجهیزات سالن غذاخوری و رستوران ها

تحویل تا 10 روز کاری

کانتر زیر سماوری طول 140

کد محصول : SS10
91,000,000ریال

مشخصات فنی:1-کانتر زیر سماوری طول 140 (Boiler Counter) تولید شده در شرکت آشپزخانه تهران مورد استفاده در رستوران ها، آشپزخانه های صنعتی، کیترینگ ها می باشد2- بدنه، نماها، رویه، پهلوها، طبقه و کف همگی ساخته شده از جنس ورق استنلس استیل AISI304 روکش دار خشدار می باشد3- رویه کانتر سماور دارای سوراخ با دریچه مخصوص تخلیه آب و سینی آب ریز می باشد4- دارای ت..

تحویل تا 10 روز کاری

کانتر ساده سلف سرویس 90

کد محصول : SS01
61,000,000ریال

مشخصات فنی:1-کانتر ساده سلف سرویس طول 90 ( Simple Counter) تولید شده در شرکت آشپزخانه تهران مورد استفاده در رستوران ها، آشپزخانه های صنعتی، فست فود ها، کیترینگ ها، کافی شاپ ها می باشد2- بدنه کانتر ساده شامل نماها، رویه، پهلوها  طبقه و کف همگی ساخته شده از جنس ورق استنلس استیل AISI304 روکش دار خشدار می باشد3- جدار خارجی کانتر سلف سرویس از جنس و..

تحویل تا 10 روز کاری

رف روی سلف سرویس عرض 30 طول 90

کد محصول : SS22
8,000,000ریال

1-رف روی سلف سرویس عرض 30 (RAF on self service) تولید شده در شرکت آشپزخانه تهران مورد استفاده در رستوران ها، آشپزخانه های صنعتی، کیترینگ ها می باشد2- رف سلف سرویس ساخته شده از ورق استنلس استیل 304 به ضخامت 1 میلیمتر در دو طرف اتصال شده به شکل گونیا از جنس PVC به کانتر می باشد3-کشور سازنده ایران4-رف سلف سرویس تولید شده در شرکت آشپزخانه تهران با طراح..

نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)