در تمامی رستوران ها و کیترینگ ها برای جلوگیری از آسیب حرارت، بخارات غذا و چربی غذا به ابنیه دیوار و سقف، بر بالای تجهیزات پخت و پز در آشپزخانه هود صنعتی نصب می کنند. این هود ها دارای فیلتر قابل شستشو بوده و بوسیله دستگاه  اگزاست فن گرما و بخارات متصاعد شده از غذا را به بیرون انتقال می دهند. با توجه به نوع تجهیزاتی که در زیر هود قرار می گیرد از هود دیواری، هود مرکزی و یا هود دوجداره استفاده می شود. پس از محاسبه cfm هر هود، دریچه هایی در بالای هر هود تعبیه شده که به وسیله کانال به اگزاست فن مرتبط است. ورود هوای تازه و ایجاد فشار منفی در افزایش راندمان مکش هود موثر می باشد.

هود صنعتی

تحویل تا 10 روز کاری

هود مرکزی استیل

کد محصول : CC52
42,000,000ریال

مشخصات فنی هود مرکزی استیل:1- هود مرکزی استیل صنعتی(Ceiling Exhauster Hood)  تولید شده در شرکت آشپزخانه تهران مورد استفاده در رستوران ها، آشپزخانه های صنعتی، فست فود ها، کیترینگ ها، کافی شاپ ها می باشد2- هود صنعتی ساخته شده از ورق استنلس استیل 0.8 میلیمتر می باشد3- تمامی هود های تولید شده دارای قاب و فیلترهای چربی گیر کشویی که به راحتی از هود ..

تحویل تا 10 روز کاری

هود دیواری استیل

کد محصول : CC50
39,500,000ریال

مشخصات فنی هود دیواری استیل:1- هود دیواری استیل صنعتی تولید شده (Wall Exhauster Hood) در شرکت آشپزخانه تهران مورد استفاده در رستوران ها، آشپزخانه های صنعتی، فست فود ها، کیترینگ ها وکافی شاپ ها می باشد2- هود صنعتی ساخته شده از ورق استنلس استیل 0.8 میلیمتر می باشد3- تمامی هود های تولید شده دارای قاب و فیلترهای چربی گیر کشویی که به راحتی از هود ها جدا..

تحویل تا 10 روز کاری

هود مرکزی آلومینیومی

کد محصول : CC51
22,000,000ریال

مشخصات فنی هود مرکزی آلومینیومی:1- هود مرکزی آلومینیومی صنعتی (Ceiling Exhauster Hood) تولید شده در شرکت آشپزخانه تهران مورد استفاده در رستوران ها، آشپزخانه های صنعتی، فست فود ها، کیترینگ ها و کافی شاپ ها می باشد2- هود صنعتی ساخته شده از ورق آلومینیوم آنادایز شده به ضخامت 1.5 میلیمتر  می باشد3- تمامی هود های تولید شده دارای قاب و فیلترهای چربی..

تحویل تا 10 روز کاری

هود دیواری آلومینیومی

کد محصول : CC49
20,000,000ریال

مشخصات فنی هود دیواری آلومینیومی:1- هود دیواری آلومینیومی صنعتی (Wall Exhauster Hood) تولید شده در شرکت آشپزخانه تهران مورد استفاده در رستوران ها، آشپزخانه های صنعتی، فست فود ها، کیترینگ ها و کافی شاپ ها می باشد2- هود صنعتی ساخته شده از ورق آلومینیوم آنادایز شده به ضخامت 1.5 میلیمتر می باشد3- تمامی هود های تولید شده دارای قاب و فیلترهای چربی گیر کش..

نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)